VITAJ NA CESTE ZA TVOJOU VYSNÍVANOU ZNAČKOU

Sme rady, že my, Nikol a Katka, môžeme byť sprievodcami pri budovaní tvojej značky. 🙂

 

AKO NA TO?

 

Dopraj si čas a povoľ uzdu fantázii

 

Ani Rím nepostavili za jeden deň. Vytvor si pohodovú atmosféru, pusti si inšpiratívnu hudbu, sprav si pohodlie, uvar si svoju obľúbenú kávu či čaj, alebo uteč niekam do prírody, kde sa cítiš dobre.

 

Zvoľ si čo ti vyhovuje

 

Je len na tebe, či si odpovede spíšeš v elektronickej podobe alebo vezmeš do ruky starý dobrý papier a pero (prípadne aj farebné fixky či farbičky). Ak sa ti to bude žiadať, tak vrelo uvítame aj prípadne kresby, náčrtky či inak zvizualizované myšlienky, ktoré ti budú prúdiť hlavou. Nápomocné môžu byť určite aj výstrižky z časopisov či obrázky z internetu (Pinterest, Instagram …)

 

Netlač na pílu

 

Otázok je mnoho, každá má svoj význam. Pokús sa zodpovedať všetky. No nič si nerob z toho, ak to pri niektorých nepôjde. Sme tu pre teba, aby sme sa na to pozreli spolu, ak to bude treba. 🙂

 

Primárne ti odporúčame pracovať offline, s variantom prezentácie na vytlačenie, ktorý sme ti zaslali pravdepodobne na email. Vieš si ju však stiahnuť aj na tomto mieste. Odpovede si môžeš písať priamo tam a potom nám ich môžeš poslať vo forme aká ti vyhovuje, alebo vložiť do nášho formulára nižšie.

 

 

“KEĎ O TOM DOKÁŽEŠ SNÍVAŤ, DOKÁŽEŠ TO AJ USKUTOČNIŤ.”

Walt Disney

 

Skráť si cestu k úspechu
DOKÁŽEŠ VŠETKO PRE ČO SA ROZHODNEŠ!