Ako a s čím ti pomôžeme

Sme na jednej lodi. Dobre poznáme cestu, na ktorej sa možno nachádzaš. Vieme čo to je začínať a pracovať na úspešnej značke.

Práve preto pracujeme s KAŽDÝM klientom individuálne. Zohľadňujeme skutočnosť, že niekto je na úplnom začiatku a iný už prešiel nejaký kus cesty a potrebuje možno pokročilejšie rady.

Najčastejšie klientom poskytujeme: konzultácie, audit Instagramu a ostatných kanálov, školenia (aj skupinové), tvorbu vizuálnej identity a s tým spojené grafické práce.

Predstav nám seba a svoj biznis!

Na začiatku každej spolupráce je preto ÚVODNÁ KONZULTÁCIA, počas ktorej sa zoznámime. Ty nám predstavíš svoj biznis a plány, porozprávame sa s čím potrebuješ pomôcť.

Na základe konzultácie ti zašleme našu ponuku (obvykle s 2-3 alternatívami v rôznych cenových hladinách) z ktorej si ty vyberáš to, čo najviac vyhovuje tvojím potrebám.

Čo môžeš čakať?

S klientami sa stretávame a pracujeme v rôznych formách. Našou ponukou môže byť napríklad:

  • online konzultácie cez video či hlasové správy
  • osobné konzultácie či školenia
  • vypracovanie auditu, ktorého výsledkom je pre teba dokument, ktorý ti doručíme online
  • čokoľvek iné, čo nám vypadne z tvojich potreb počas úvodnej konzultácie 🙂

Čo ťa určite zaujíma

Úvodná konzultácia trvá cca 20-30 minút, online (najčastejšie cez Google meet – posielame ti odkaz, cez ktorý sa jednoducho prihlásiš, nepotrebuješ si nič inštalovať dopredu)

Termíny máme aktuálne dostupné obvykle do 2 týždňov.

Hodnota našich vedomostí, skúseností a všetkého ostatného, čo ti rady odovzdáme začína na čiastke 59€ za hodinu nášho času. Aj tu pristupujeme ku každému individuálne. Vždy nám pomôže, keď nám vieš orientačne v rámci nášho úvodného stretnutia povedať aj svoj budget či očakávania a my to následne zohľadňujeme v ponuke, aby sme ti neponúkali nad tvoje možnosti. 🙂

Najčastejšie problémy

ako zvýšiiť tržby cez komunikačné kanály a efektívne s nimi pracovať?

Instagramy, Faceboky, Pinteresty, Youtuby, Emailmarketingy, ideálne všetko naraz, 7x do týždňa, že? našepkáme, NIE! 🙂

Povieme to narovinu. Nie je šanca, aby si stíhala všetko sledovať. A popritom vyrábať, ponúkať svoje služby, starať sa o rodinu, domácnosť, ideálne ešte nejaká tá selfcare.

Po konzultácii s nami si vyjasníš, čo je pre teba priorita a ako krok po kroku to zapracuješ do svojich plánov.

prečo ti tvoja reklama na IG a FB nepriniesla to, čo si očakávala?

Možností je neúrekom. Správne cielenie na publikum, neatraktívna kreatíva (vzhľad príspevku) až po nesprávne nastavený rozpočet na reklamu … Vieme o čom hovoríme, prešli sme si tým 🙂

prečo je dôležité pre rast tvojho biznisu vedieť kto si, aké máš hodnoty a čo je tvojim cieľom?

Keď sú tvoje hodnoty zhodné s hodnotami a záujmami tvojej cieľovej skupiny, je veľká šanca, že si získaš ich dôveru a lojalitu. Zákazníci sú čoraz viac motivovaní podporovať značky, ktoré zdieľajú ich hodnoty, a ako stále hovoríme, takto sa vytvára dlhodobý vzťah :).

ako tvoriť správny obsah a mať z toho biznis?

Je to tak jednoduchá vec! Naučíme ťa, ako písať o témach ktoré pomôžu tvojim sledovateľom a pretavia ich do zákazníkov. Za minimum času urobíš maximum roboty.

Vybuduj si zarábajúcu značku s Klubom Clemènce.