Klub CLEMENCE

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

PRIDAJ SA K NÁM!

Poď sa spolu s nami naučiť ako na tvoju značku! Nájdeš tu kopec návodov, videí a workbookov, ktoré ti pomôžu pri dosahovaní tvojich cieľov.

Prečo Klub CLEMЀNCE vznikol?

Nápad vytvoriť Klub prišiel veľmi spontánne. Aj my, Nikol a Katka, v CLEMЀNCE patríme medzi malé podnikateľky a často spomíname na to, aké boli začiatky pre nás náročné. Veľakrát sme sa chytali za hlavu a mali sme chuť to vzdať. Ale náš chtíč, vytvoriť a mať niečo naše vlastné, zanechať stopu, byť pánom svojho (pracovného) času, je silnejší.

Prečo Klub CLEMЀNCE vznikol?

To, s čím sa na náš najčastejšie obraciate sú konzultácie, preto prísť s Klubom, online priestorom, kde môžeme ostatným začínajúcim a malým podnikateľkám odovzdať svoje know-how, bolo pre nás prirodzené. A toto je vlastne jeho cieľom. Odovzdávať know-how, vzdelávať, zlepšovať tvoje zručnosti.

qode-eliptic-slider

Praješ si mať dvakrát toľko platiacich zákazníkov? Potrebuješ správny recept na to, aké posty a články dávať von? Ako zvýšiť počet čitateľov, followerov, lajkov, či komentárov? Blúdiš v tom, kto je vlastne tvoj cieľový zákazník?

qode-eliptic-slider

VYBER SI SVOJE MENU

Premium
9,90€ / Month
Základné mesačné členstvo v Klube CLEMÈNCE ????
- tipy a triky pre tvoju značku
- skvelé workbooky
- komunita žien
- tadada
Premium+
39,90€ / Month
Mesačné členstvo v Klube CLEMÈNCE + konzultácia
- tipy a triky pre tvoju značku
- skvelé workbooky
- komunita žien
+ 1h konzultácie v cene!
Tester
Free
Vybuduj si zarábajúcu značku s Klubom Clemènce.