Sme Nikol a Katka a naučíme vás rozumieť marketingu.

Kto je CLEMÈNCE & Co.? ✨

Sme Nikol a Katka a marketingu sa venujeme už viac ako 5 rokov. Podarilo sa nám vybudovať svoje vlastné úspešné značky a teraz pomáhame vám, na vašej vlastnej ceste za značkou, ktorú budete milovať nielen vy, ale aj vaši zákazníci.

Ako a prečo sme sa rozhodli pre založenie značky venujúcej sa marketingu?

Pretože už veľmi dlho sa na nás obracali naši známi, priatelia či kolegovia zo svadobnej brandže ?‍♀️?‍♂️ so slovami:

? „Počuj, ty sa v tom tak vyznáš, poradila by si mi s tým marketingom? Riešim práve to a to…“

A obracali sa na nás preto, lebo vedeli, že stále máme nosy zastrčené v štúdiu najnovších updatoch vo svete sociálnych sietí a marketingu…, že nás to baví a doslova tým žijeme. A my sme neodmietli, práve naopak, radili sme a branistormovali sme aj celé hodiny a veľmi nás to bavilo!

Neskutočne nás napĺňa pocit dobre odvedenej práce, keď pri vhodne nastavenej stratégií dosahujeme ciele rýchlejšie a efektívnejšie. Ruku na srdce, kto z vás sa pravidelne zastaví, vyhodnotí si spätne deň, týždeň, mesiac, rok…? A koľkí z vás si určujú dlhodobé a následne krátkodobé ciele a k nim strategické kroky?

Našli ste sa v týchto slovách? 🙂

A presne pre toto sme tu my, aby sme vám pomohli s nasmerovaním, s kladením tých správnych otázok a ušetrili vám hlavne váš ČAS. Lebo čas je to, čo sa nám už nikdy nevráti 🙂

A tak je nám veľkým potešením predstaviť vám našu značku, náš #lovebrand CLEMÈNCE & Co. ❤️

Nikol

„To, aký je marketing dôležitý, som pochopila hneď na začiatku svojho podnikania, ktorým boli ručne vyrábané svadobné magnetky.

?‍♀️?‍♂️ Tie tvorím od roku 2015 pod svojou značkou Svadobné jedinečnosti dodnes. Za tie roky som prešla dlhú cestu, ktorej súčasťou bolo okrem iného intenzívne vzdelávanie v oblasti marketingu.

Bolo pre mňa fascinujúce zisťovať, aké možnosti ponúka online marketing a akú moc majú v budovaní značky sociálne siete. Ako malý podnikateľ v handmade oblasti veľmi dobre viem, čo to znamená byť v jednej osobe:

✅tvorcom,
✅marketérom,
✅fotografom,
✅kontaktnou osobou pre zákazníkov,
✅poštárom,
✅baličom,
✅ administratívnym pracovníkom,

… a dalo by sa menovať aj ďalej. Je ti to povedomé? :))

 

Vďaka tomu viem, ako nápomocné vie byť správne uchopený marketing a organizácia práce, s čím vám veľmi rada, spoločne s Katkou pomôžem.

Mojimi silnými stránkami sú organizačné schopnosti a nadšenie pre spájanie ľudí a ich podporu tom, čo im ide najlepšie. Vďaka tomu sa mi podarilo v roku 2019 spoluzorganizovať úspešnú vzdelávaciu konferenciu SmallBiz 2019 , ktorej sa zúčastnilo viac ako 80 malých podnikateľov, živnostníkov a handmade tvorcov.

Dnes sa veľmi teším na to, ako vám všetkým spoločne s Katkou ukážeme cestu, ktorá vám pomôže vybudovať si svoje vlastné značky tak, že ich budete milovať nie len vy ale aj vaši zákazníci. 🙂 “

Katka

Kde sa hovorí o marketingu a budovaní značky, tam ma určite nájdete! 🙂 Dokážem hodiny presedieť pri rozprávaní o cieľoch a plánoch, som vizuálne založená a väčšinou už pred sebou vidím aj výsledok ?.

❤️ Mojou srdcovou záležitosťou sú sociálne siete na čele s Instagramom. Fascinuje ma, ako pri správnom nastavení stratégie a komunikácie dokážu pomáhať pri budovaní značky a následnom predaji.

 Ale samozrejme, nestalo sa to zo dňa na deň. Aj keď mám vyštudovaný manažment, túto moju vášeň som objavila pri budovaní značky svadobného ateliéru Wedding Couture, ktorý som založila so svojou sestrou Renkou. Je to svadobný ateliér kde nevestám plníme sny o vlastných svadobných šatách. A keďže otázky módy v spojení s udržateľnosťou nám nie sú cudzie, založili sme aj slow fashion značku casual módy MOÏSE.

Naučilo ma to multitaskingu medzi:
➡️ dizajnovaním šiat,
➡️ plánovaním cieľov,
➡️ komunikáciu s nevestami,
➡️ fakturáciou,
➡️ správou sociálnych sietí,
➡️ prioritizácií úloh,

➡️ úlohou fotografky a videomakerky

➡️ a koniec koncov- balansovaním medzi životom manželky, matky a podnikateľky 🙂

?‍?Pri dizajnovaní a skicovaní svadobných šiat sa mi vrátila moja dávno zabudnutá umelecká duša z detstva.
Začala som sa stále viac a viac venovať kresleniu a ilustrovaniu. Prepájam tak svety marketingu, brandingu a grafiky, kreativity a stratégie, tvorenia a plánovania… a veľmi ma to baví! 🙂 Mám skvelú predstavivosť, ktorú užitočne využívam pri svojich prácach ako sú produktové, fashion ilustrácie a brand identity (tvorím pod značkou @pallustration).

Spoločne s Nikol sme v prvom rade vždy plné nápadov a energie a tešíme sa, ako našimi dlhoročnými skúsenosťami pomôžeme vám na ceste za vašim #LOVEbrandom 🙂Vybuduj si zarábajúcu značku s Klubom Clemènce.