Otvor dvere svojmu podnikaniu

Odhodlala si sa! Povedala si si, že ideš do toho! Že to skúsiš a dáš do toho všetko. Vidíš v tom zmysel, veríš, že sa ľuďom zapáčiš a uspeješ! 🙂 Gratulujeme! Urobila si prvý a snáď najdôležitejší krok k vybudovaniu svojej úspešnej značky! 

Dovoľ, aby sme ti podali pomocnú ruku a našepkali ti, ako budovať svoju firmu od základov tak, aby si ju viedla k úspechom. Aby ľuďom vykúzlila úsmev na tvári. Aby sa o ňu zaujímali a radi u teba nakupovali. Aby si si so svojim publikom budovala pevný vzťah, ktorý povedie vo finále k tomu, že sa ku tebe budú zákazníci opakovane a radi vracať. 🙂 Prezradíme ti, ako ponúknuť svojim zákazníkom ten najvýživnejší marketingový tanier, vďaka ktorému im bude tvoja značka chutiť! 😉

Páči sa ti takáto predstava? No komu by sa nepáčila… 🙂 

Nech sa plánuješ vo svojej značke venovať čomukoľvek, marketingové pravidlá platia pre všetkých rovnako. Či budeš predávať produkty či služby, ak o tebe ľudia nebudú vedieť, nenakúpia. Zhodneme sa teda na tom, že marketing potrebuješ. Vyvážený marketing je pre značku rovnako dôležitý, ako výživná strava pre naše telo. 

Už si možno aj o niečom počula, niečo si začala študovať a možno toho bolo aj troška veľa a začala sa v tom strácať a obávať sa toho, z ktorého konca to zobrať. Možno si si povedala, že Instagram je dnes must have, mám ísť ale aj na Facebook? A čo taký emailmarketing? Nebudem ľudí otravovať? A čo platená reklama? Vlastný web… treba? Toto sú skutočne témy, ku ktorým sa dostáva hneď v úvode svojho podnikania takmer každý. Avšak, na to, aby si si dokázala tieto (a aj mnohé iné, podobne dôležité) otázky čo najsprávnejšie zodpovedať je nevyhnutné poznať najskôr iné opovede. Ty musíš byť tá prvá, ktorá sa so svojou značkou podobne zoznámi, preskúma ju a určí jej smer. 🙂 

Toto zoznámenie sa stane tvojim kompasom. Povedie ťa v rozhodovaní čo, kedy a ako. Ukáže ti odpovede na otázky, ktorým sa pri práci s marketingom nevyhneš. Zjednoduší ti spoluprácu s odborníkmi či spolupracovníkmi, keď sa rozhodneš alebo zistíš, že potrebuješ pomoc. Bude tvojim majákom pri plánovaní obsahu na sociálne siete a pomôže ti určiť si priority, keď nebudeš stíhať všetko tak, ako by si si želala. Bude tvojou kuchárskou knihou, vďaka ktorej si pripravíš tú správne ochutenú a okorenenú značku! 

Bude to jazda, máš sa na čo tešiť! Si pripravená začať a zoznámiť sa so svojou značkou? 😉 Bude nám cťou sprevádzať ťa!  

Vybuduj si zarábajúcu značku s Klubom Clemènce.