Rebrandovali sme!

Bola sobota, ja počúvajúc marketingový podcast, Katka čítala Žltú knihu budovania značky. To preto, lebo sme sa podujali doťuknúť identitu Clemènce. Žiadalo sa nám spraviť Clemènce viac viditeľnou. Tá zmena okolo nás chodila, pýtala sa na svetlo sveta.
To sme vtedy ešte netušili, že sa z toho vykľuje nakoniec rebranding! Okrem toho sme boli v plnom prúde prípravy pre náš/váš šťavnatý Klub Clemènce (ktorý krátko fungoval na Patreone, a čochvíľa sa vráti priamo prostredníctvom našej vlastnej webstránky!). No a do toho nám prišiel vzácny feedback od našej followerky a testerky Elišky. Takto zneli jej slová: “Baby, ja si to celé viem živo predstaviť aj v takých fresh pastelových farbách! Aj že nejaká fialová alebo oranžová!” 

BUM, WŽUM, ČOŽE??? Veď predsa Clemènce bola vždy ružová, elegantná, ženská a striedma. Ale vždy bola aj zábavná, akčná a kreatívna. Navyše od nového roka sa snažíme približovať marketingové pojmy jazykom, ktorý je nám (nielen) ženám blízky. A to, prostredníctvom vyváženého a zdravého stravovania, o ktoré sa čiastočne snaží snáď každý z nás, preto je nám to pomerne blízke. A teda museli sme uznať, že svieža oranžová bude s fotografiami chutného jedla ladiť určite viac, ako upnutá ružová. 

Slovo dalo slovo, skúsili sme zmenu v praxi! A ono nám to okamžite padlo do oka! 

A tak…tramtadadadaaa

Clemènce má nový facelift!

 Nová tvár, no náš priateľský duch zostáva – Čauko Papaya! Takto sa budeme po novom zdraviť z našich kanálov. 

PREČO PRICHÁDZA ZMENA? 

Aby si Clemènce spoznala na prvú šupu! Žijeme rýchlu dobu a nikto nemá na nič čas. Preto sme sa rozhodli vystúpiť z radu a vytvoriť pre Clemènce imidž, ktorý zaujme od prvej sekundy. Veríme, že sa nám podarilo vytvoriť identitu, ktorá sa ku tebe bude prihovárať a tlmočiť našu energiu, kreativitu aj profesionalitu. Už teraz sa tešíme (aj) na všetkých nových zákazníkov, ktorých nový dizajn určite upúta. 

Nová tvár s pôvodným priateľským duchom. V Clemènce sa od začiatku venujeme malým a začínajúcim podnikateľom, ktorí majú v sebe veľkú dávku počiatočného elánu. Rovnako to má aj naša nová identita, ktorá je juicy & fresh. Presne ako naša priateľská komunikácia založená na dávke humoru – však Papaya? 😀

ČO SA MENÍ?

Farebná paleta: Vybrali sme si svieže a pútavé farby, ktoré odrážajú našu energiu a kreativitu. Nové farby sú výrazné a ľahko zapamätateľné, čo nám pomôže zvýšiť rozpoznateľnosť značky. Navyše dokonalo doladia každú šťavnatú Clemènce fotku! 🙂 

Typy písma: Vymenili sme aj naše písma/fonty. Kombinácia fontov Roxborough x Montserrat je dostatočne zaujímavá, no naďalej ľahko čitateľná a použiteľná naprieč všetkými našimi kanálmi.  🙂 

Názov: CLEMÈNCE & Co. sme zjednodušili na Clemènce. Je to zvučné, ľahšie zapamätateľné a hravejšie.


To, čo sa ale nemení je naša komunikácia s tebou, stále sme to my, priateľské a ochotné pomôcť :).

A ČO TÁ PAPAYA??? 

Papayu sme si vybrali ako náš nový symbol značky. Dokonale ladí s oranžovo-zelenou kombináciou, keďže sama je práve taká. S marketingom nemá vôbec nič spoločné, čo dokáže dostatočne vyrušiť. A práve to nás na tom baví! 🙂 S úsmevom je hravá a ženská, taká ako my! A vlastne aj ty! Šťavnatá, sladká, zaujímavá a lákavá. Prosto taká, aká chceš, aby bola aj tvoja značka. Zahryzni sa do našej papaye a marketing tvojej značky dozreje do tej najlepšej chute! 

Odteraz ťa bude Clemènce prenasledovať pri každom pohľade na akúkoľvek papayu! 😀 

Čo to znamená pre teba:

  • Tvoja značka porastie, pretože vďaka novej identite ti naše príspevky, v ktorých sa dozvedáš super infošky pre rast tvojho podnikania prosto neuniknú! 
  • Tak ako doteraz si môžeš užívať tie isté kvalitné produkty a služby, na ktoré si zvyknutá.
  • Môžeš sa tešiť na vylepšený zážitok z našej značky a mnohé novinky, ktoré už teraz pre teba kuchtíme.

Nezabudni sledovať náš blog a sociálne siete, kde sa dozvieš viac o našom rebrandingu a o tom, ako ti môžeme pomôcť s tvojimi online marketingovými stratégiami.Vybuduj si zarábajúcu značku s Klubom Clemènce.